Seni Çok Bekledim 1.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Seni Çok Bekledim 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Seni Çok Bekledim dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Seni Çok Bekledim bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/5l0ja

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Proje tasarımı kendisine ait olan Özcan Deniz, güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu ile başrolü paylaşacak. Kadir, (Özcan Deniz) başarılı bir iş adamıdır. İşkolik, güçlü, kararlı, attığı adımları sağlam ve net olan Kadir, dedesinden kalan ortaklı şirketi kendi çabaları ve ön görüleriyle iyi bir noktaya taşımıştır. ‘Kadir’ için yaşanan hiçbir şey tesadüf değildir.

Çekimleri; Erzincan, İstanbul ve Katar’in başkenti Doha’da gerçekleşen ‘Seni Çok Bekledim’, Kadir ve Ayliz’in mucizelerle dolu aşk hikayesini ekrana taşıyacak.

5 Yorum Var

 1. Anonim

  13 Aralık 2020 - 09:09

  Özcan Deniz olup da bir dizi asla kötü olamaz, adamda ayrı bir karizma var kimsede olmayan evet keşke başka kız olsaydı o kızı bende beğenmemiştim.

 2. irada

  13 Aralık 2020 - 00:12

  Özcanı begendim ama kızı yok yakışmamış olmadı

 3. Fatma

  12 Aralık 2020 - 16:22

  Bu dizi tutmaz yeter birbirlerine uygun olsun karadenizde de sevmedik oyuncuyu yazık çekenlere bırakın diziyi

 4. Sema

  12 Aralık 2020 - 10:28

  Özcan Deniz olmadan asla ama biraz yaşına uygun olsa partneri… daha güzel olur gibi. Yanindaki rol arkadaş karakter kızı gibi kaçmış.

 5. Leyla

  11 Aralık 2020 - 23:13

  Hayırlı-ugurlu olsun! Lütfen Cumartesi günü yayinlayin

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.